Profil sklepu

Co się dzieję kiedy góralka przeprowadza się do stolicy ? Sprowadza to co regionalne i zakłada własną firmę. Właśnie tak powstało "W Zielonym Ogrodzie”!

Odwiedzając znajomych w ich domach, często miałam poczucie deja vu. Tarasy, ogrody i balkony niczym z gazetki promocyjnej marketu budowlanego. Sztampa. Masówka. A ja uważam, że w naszej polskiej tradycji tkwi wielki potencjał, co szczególnie widać, gdy zaczynamy łączyć regionalizm z nowoczesnością.

Poza tym szczególnie cenię polską JAKOŚĆ. Nasze oryginalne wyroby wykonane „z sercem”, ale i z precyzją są piękne i wytrzymałe. Dlatego „W Zielonym Ogrodzie” oferuje przede wszystkim nietuzinkowe meble drewniane, wykonane z polskiego drewna u podnóża gór. Sprowadzone są bezpośrednio od producenta. Nasz rodzimy produkt będzie Wam służył nie lata, a dekady.

Znajdziecie tu Państwo szeroki asortyment unikatowych mebli ogrodowych, m.in. altany, zestawy jadalniane, ławki, donice, huśtawki, bujaki oraz galanterię ogrodową (wiatraki, pomosty itp.). Z myślą o Waszych pociechach powstał dział DLA DZIECI, w którym znajduje się mnóstwo mebelków ogrodowych dla maluszków (piaskownice, dziecięce komplety ogrodowe, huśtawki, place zabaw, domki ze zjeżdżalniami, bujaki).

Konsekwentnie jednak, jak wspomniałam na początku, regionalizm łączę z nowoczesnością. Dlatego w asortymencie sklepu znajdziecie Państwo designerskie meble z technorattanu. To wysokiej jakości materiał, który sprawdza się w każdym klimacie. Jest odporny na zewnętrzne warunki jak deszcz, śnieg oraz promienie UV. Mamy duży wybór mebli technorattanowych (jadalniane, wypoczynkowe oraz relaksacyjne) w rozmaitych gabarytach - proponujemy zestawy od niewielkich (dla dwóch osób) po  kilkunastoosobowe.

Zgodnie z moją dewizą "W Twoim Zielonym Ogrodzie wszystko się znaleźć może" życzę Wam udanych zakupów. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. W każdej sprawie służę pomocą. Nie bójcie się zmieniać, modyfikować zestawów, pytać o meble na wymiar. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by wspólnie z Wami stworzyć zestaw marzeń i uprzyjemnić Wam tym samym chwile codziennego relaksu na łonie natury!

Zapraszam,
Marta